ארועים ותערוכות
 
ארכיון:

הקרנות נובמבר – התו בהנסן

2-11-30.11, אולם הקולנוע

התו השמיני מפעילה את אולם הקולנוע שבמתחם בית הנסן, המצויד בטכנולוגיות מתקדמת, וכן את תכנית ההופעות החיות המתקיימות בחצרות המבנה. בית הקולנוע מציע מגוון רחב של סרטים מקומיים ובינלאומיים לצד קלאסיקות קולנועיות ויצירה דוקומנטרית, ומאפשר לצופים חוויה חדשה עם איכות ויזואלית ואיכות סאונד בלתי מתפשרת.

מוזמנים לגלול למטה ולהתעדכן בכל ההקרנות החודש!

להזמנת כרטיסים הקליקו כאן.

 2.11, ראשון

ראשון ירושלמי

20:30 שטיסל (ישראל, 2013, 90 דק’) בימוי: אלון זינגמן. שני הפרקים הראשונים בסדרה. על קורותיה של משפחה ירושלמית חרדית. בליווי שיחה עם יוצרי הסדרה אורי אלון ויהונתן אינדורסקי. כניסה חופשית

 

3.11, שני

איך עשו את זה? על עיצוב וניו מדיה בקולנוע

20:30 התחלה (ארה”ב, 2010, 148 דק’) בימוי: כריסטופר נולן. עם הרצאה מאת בנימין פרידנברג: מציאות של אמת ושקר: אפקטים ויזואליים בתחילת המאה ה-21. כרטיס+בירה: 35 ש”ח

 

4.11, שלישי

קבוצת מסך

20:00 ההסדר (ישראל, 2000, 101 דק’) בימוי: יוסף סידר. עוסק בעולמן של ישיבות ההסדר כמוקד של אידאולוגיה בעייתית המתרגמת לא פעם לרצון לעשות מעשה. כרטיס+בירה:25 ש”ח

 

5.11, רביעי

20:00 יומן ראש הממשלה (ישראל, 1997, 80 דק’) בימוי: שחר סגל. על השבוע האחרון בחייו של יצחק רבין. לרגל יום השנה להירצחו. כניסה חופשית

 

6.11, חמישי

חמישי בעיר

21:00 ונדטה (ארה”ב, 2005, 132 דק’) בימוי: ג’יימס מקטיג. מותחן פעולה עתידני. כרטיס+בירה:25 ש”ח

 

7.11, שישי

שישי לילדים

14:00 חתונת הרפאים (ארה”ב, 2005, 77 דק’) בימוי: טים ברטון. אנימציית סטופ-מושן מאת יוצר הקולנוע הייחודי. כרטיס+שתיה+חטיף:25 ש”ח

 

9.11, ראשון

ראשון ירושלמי

20:30 אורים ותומים (ישראל, 2011,80 דק’) בימוי: אריאל בנבג’י. שני פרקים הראשונים בסדרה המתרחשת בישיבה מזרם הציונות הדתית. בליווי שיחה עם יוצרי הסדרה אלעד חן ושוקי בן נעים. כניסה חופשית

 

10.11, שני

איך עשו את זה? על עיצוב וניו מדיה בקולנוע

20:30 כוח משיכה (ארה”ב, 2013, 91 דק’) בימוי: אלפונסו קוארון. עם הרצאה מאת בנימין פרידנברג: צעד קטן לאדם, צעד גדול לקולנוע: רגשות וריאליזם בחלל. כרטיס+בירה: 35 ש”ח

 

11.11, שלישי

קבוצת מסך

19:30 מסודרים (ישראל, 2007) בימוי: שחר ברלוביץ’. מרתון העונה הראשונה של סדרת הטלוויזיה. בליווי שיחה עם יוצר הסדרה אסף הראל. כרטיס+בירה:35 ₪

 

12.11, רביעי

19:00 פרשת השבוע בראי הקבלה עם ספיר נוימן אייל. כניסה חופשית

20:00 כוח משיכה (ארה”ב, 2013, 91דק’) בימוי: אלפונסו קוארון. כרטיס+בירה: 35 ש”ח

 

13.11, חמישי

חמישי בעיר

21:00 אני אגדה (ארה”ב, 2007, 101 דק’) בימוי: פרנסיס לורנס. מותחן עתידני. כרטיס+בירה:25 ש”ח

 

14.11, שישי

שישי לילדים

14:00 כלבים נגד חתולים (ארה”ב, 2001, 87 דק’) בימוי: לורנס גוטרמן. כרטיס+שתיה+חטיף: 25 ש”ח

 

16.11, ראשון

ראשון ירושלמי

20:30 עספור (ישראל, 2010,70 דק’) בימוי: רני סער. שני הפרקים הראשונים בסדרה. עם הרצאה מאת בנימין פרידנברג: קווים לדמותו של הדיבור הירושלמי בטלוויזיה הישראלית. כניסה חופשית

17.11, שני

איך עשו את זה? על עיצוב וניו מדיה בקולנוע

20:30 אינטליגנציה מלאכותית (ארה”ב, 2001, 146 דק’) בימוי: סטיבן ספילברג. עם הרצאה מאת בנימין פרידנברג: על אדם בתפקיד רובוט ולהיפך: אנימציה ממוחשבת בשירות הסיפור הקולנועי. כרטיס+בירה: 35 ש”ח

 

18.11, שלישי

קבוצת מסך

20:00 מסיבת קריוקי. הקריוקי קייזר עם מבחר שירים עצום במגוון רחב של שפות. כרטיס+בירה: 15 ש”ח
הודעה חשובה! לאור הפיגוע הקשה – האירוע מבוטל.

 

19.11, רביעי

20:00 קצה המחר (ארה”ב, 2014, 113 דק’) בימוי: דאג לימן. פעולה עתידנית. כרטיס+בירה: 35 ש”ח

 

20.11, חמישי

חמישי בעיר

21:00 סורק אפלה (ארה”ב, 2006, 100 דק’) בימוי: ריצ’רד לינקלייטר. ע”פ הרומן מאת פיליפ ק. דיק. כרטיס+בירה: 25 ש”ח

 

21.11, שישי

שישי לילדים

14:00 לגו: הסרט (ארה”ב, 2014, 100 דק’) בימוי: פיל לורד. אנימציית תלת-מימד. כרטיס+שתיה+חטיף: 25 ₪

 

23.11, ראשון

ראשון ירושלמי

20:30 סרוגים (ישראל, 2011,80 דק’) בימוי: לייזי שפירא. שני הפרקים הראשונים בסדרה.

לבטים בחייהם של רווקים ורווקות מהמגזר הדתי לאומי. בליווי שיחה עם יוצרי הסדרה חוה דיבון ולייזי שפירא. כניסה חופשית

 

24.11, שני

איך עשו את זה? על עיצוב וניו מדיה בקולנוע

20:30 מטריקס (ארה”ב, 2013, 91 דק’) בימוי: האחים ואשובסקי. עם הרצאה מאת בנימין פרידנברג: לעצור את הזמן: צילום קולנוע בעידן הסייבר. כרטיס+בירה: 35 ש”ח

 

25.11, שלישי

קבוצת מסך

19:30 להיות ג’ון מלקוביץ’ (ארה”ב, 1999, 122 דק’) בימוי: ספייק ג’ונז. עם הרצאה מאת יניב ספינזי, פסיכיאטר וסגן המחלקה הסגורה בשלוותה, על מושג ה’אלביתי’ של פרויד והמחלקה הסגורה: עיון במוכר משכבר שהודחק. כרטיס+בירה: 25 ש”ח

 

26.11, רביעי

20:00 מציצים (ישראל, 1972 , 90 דק’) בימוי: אורי זוהר. סרט הפולחן הישראלי. לרגל יום השנה למותו של אריק איינשטיין. כרטיס+בירה: 25 ש”ח

 

27.11, חמישי

חמישי בעיר

21:00 גודזילה (ארה”ב, 2014, 123 דק’) בימוי: גארת אדוארדס. פרשנות חדשה לקלאסיקת הפעולה. כרטיס+בירה: 25 ש”ח

 

28.11, שישי

שישי לילדים

14:00 ענק הברזל (ארה”ב, 1999, 86 דק’) בימוי: בראד בירד. סרט אנימציה זוכה פרסים. כרטיס+שתיה+חטיף: 25 ₪

 

30.11, ראשון

ראשון ירושלמי

20:30 בני ערובה (ישראל, 2013,88 דק’) בימוי: רותם שמיר. שני הפרקים הראשונים בסדרה. דרמת המתח הישראלית שזכתה לרימייק אמריקאי. בליווי שיחה עם מפיק הסדרה חיים שריר. כניסה חופשית