ארכיון:
הקרנת הסרט בורקס פולני
הכניסה חופשית
ארכיון:
דואו כינורות
14:00
ארכיון:
Mini Maker After Dark Party
הכניסה חופשית
ארכיון:
האם אמנות יכולה לתקן? טיש של מוצאי שבועות
ארכיון:
גוף שלישי + 2015
28.5 16:00-22:30 יום פתוח למתעניינים בתוכנית
לתוכניות הימים המלאות ניתן לגלול לתחתית הדף
ארכיון:
הקרנת סרטי רומיאו קסטלוצי- פסטיבל ישראל בירושלים
הסרטים יוקרנו אחד אחרי השני- הכניסה והיציאה חופשית.
ארכיון:
בחזרה לגן עדן #1
כניסה חופשית!
לרשימת הסדנאות וההופעות באירוע ניתן לגלול לתחתית הדף
ארכיון:
City After Dark: Illuminating the Urban Nightscape
ארכיון:
ערב הכנה לפרויקט הסרטים - 48 שעות
ארכיון:
DE TECH - בשבח האיטיות
נעילת התערוכה ביום שישי 3.7
ארכיון:
שוטטות
ארכיון:
אנחנו זה לא כולן.ם - סדנה לאמנות ומגדר במאה ה-21
פתוח לקהל הרחב
ארכיון:
48 שעות - פרויקט הסרטים
26.6 אירוע המסירה 16:00-18:30
ארכיון:
בין טקסט לדימוי; בין אמנות לחיים
כניסה חופשית
ארכיון:
צל תמר
כניסה חופשית
ארכיון:
פיל סולומון: ארכיאולוגיה ברוורס
הכניסה חופשית
נעילת התערוכה ביום שני 31/8
ארכיון:
זומבים בהנסן- הופעה וסרט
כניסה חופשית
ארכיון:
קולנוע ממקום שאינו מקום
ארכיון:
מגזין ערב רב מארח את ציבי גבע
הכניסה חופשית
ארכיון:
הגשות פרויקט גמר בעיצוב אורבני
ארכיון:
החורבן המופשט – ערב לימוד לקראת ט' באב
ארכיון:
"למי שייך הכדורגל"?
כניסה:
10 ₪ לחברי עמותת "קטמון מועדון אוהדים"
20 ₪ לאורחים
ארכיון:
לילה. חוץ. הנסן.
ארכיון:
פרדייז
אמני פרדייז: סלה מנקה, איתמר מנדס פלוהר, עוז מלול ושאול צמח.
ארכיון:
החזית
הכניסה חופשית
ניתן לגלול למטה בכדי לראות את פירוט ההופעות בהנסן
ארכיון:
תעיה - תערוכה
התערוכה מתקיימת במסגרת חגיגת חמש שנות פעילות ענפה של סטודיו "ילדי הפלא" ברחבי הארץ בתחום החינוך באנימציה בלתי פורמלית.
ארכיון:
פיי שפירו ואמיר בולצמן / System 16
ארכיון:
StartUp Open Competition Final Event 2015
18:30 התכנסות; נטוורקינג וכיבוד קל
19:00 נאומים וברכות
20:00 גמר התחרות
21:40 הכרזה על החברה הזוכה
ארכיון:
חגיגת 5 שנים לסטודיו "ילדי הפרא"
ארכיון:
טנדו – תערוכה
לצפייה באירועי התערוכה ניתן לגלול לתחתית הדף.
ארכיון:
פרדייז - סיורים
יום שישי 9/10 בשעה 10:00
יום חמישי 15/10 בשעה 19:00*
יום ראשון 18/10 בשעה 19:00*
* כחלק מאירועי התערוכה סימני קיום
כניסה חופשית
ארכיון:
פרדייז - סדנאות סאונד
יום שבת 3/10 11:00-13:30 בניית סינתיסייזר מפסולת אלקטרונית
הסדנאות מיועדות לנוער (15 ומעלה) ומבוגרים. הכניסה לסדנאות חופשית אך מותנית בהרשמה מראש.
ארכיון:
מסיקהילתי 2016
ארכיון:
Green IoT hackathon
ארכיון:
סימני קיום – שרון פז ויורגן זלצמן
18.10, 20:00 אירוע פרפורמנס במסגרת מנופים
ארכיון:
בתים מבפנים – סיור בבית הנסן
בית פתוח: ה, 10:00–20:00, ו, 10:00–14:00, שבת, 10:00–18:00.
סיורים מודרכים: ה, 17:00, ו, 10:00, מוצ"ש 17:00
ארכיון:
DataHack
ביום חמישי 26/11 יתקיימו הרצאות בכניסה חופשית.
ארכיון:
היטו שטיירל חֵלְכָּאֵי המסך: מסות על פוליטיקה של דימוי חזותי
הכניסה חופשית
ארכיון:
מאפיינים של גיבור | ישעיהו רבינוביץ׳
סדנה ושיח גלריה עם האמן בשישי 22.1.16
שעות פתיחה: שלישי, רביעי, חמישי, שישי 10-14
ארכיון:
מזכרות. לונדון/ירושלים
אירוע פתיחה רשמי: שלישי 5/1/16 בשעה 19:00
נעילה: 15/1/16
שעות פתיחה: ימים א'-ה' 10:00-18:00 ימים ו',ש' 10:00-14:00
ארכיון:
לשוב למקום, זה, כמו למות I עידו גוברין
אירועים מיוחדים שיתקיימו במסגרת התערוכה:
יום שישי 8/1 בשעה 14:00 - שיח גלריה עם האמן עידו גוברין והאוצרת עדיה פורת.
יום רביעי 10/2 בשעה 20:30 - "הופעת תיאוריה", Theory Performance בחלל התערוכה, בהשתתפות האמן עם האנסמבל "מוסיקה נובה"
ארכיון:
פריפריות חדשות במרכז
ארכיון:
כיפה אדומה | רק תני לו אויב
ארכיון:
מחווה לכיפה – מתווים | חמוטל פישמן
נעילה: שבת 20/2/16
ארכיון:
סדנת כריכה ושיח גלריה עם ישעיהו רבינוביץ
11:00 סדנת כריכה
13:00 שיח גלריה
ארכיון:
חזרה - הופעת תיאוריה #3
ארכיון:
אמנות, ערך והפוליטיקה של הדימוי בעידן הקפיטליזם
יום חמישי 11/2 בשעה 19:30
הפריזמה בשיתוף מגזין 'ערב רב' ותכנית Toolbox
הכניסה חופשית, אך כרוכה בהרשמה מראש
ארכיון:
גיבורים, מפגש
כניסה חופשית
ארכיון:
להתראות סובייקט מודרני, ברוך הבא סובייקט טכנו-דיגיטלי
ארכיון:
מאסטרס 2016
בסטודיו "ילדי הפלא" נפגשים ילדים עם אמנים פעילים מתחומים שונים והופכים את החוויות שלהם לסרטי אנימציה. חלק מהסרטים האלו השתתפו בפסטיבלים ברחבי העולם וזכו בפרסים ותשומת לב רבה.
בתערוכה מוצגים מיצבים מתוך סרטי הילדים, לצד יצירות של אמנים שונים:
סטודיו "אנימציע", סטודיו "ילדי פרא", אולגה גולצר, אולגה קונדינה, אורן פישר, אלחנדרה אוקרט, אליזבטה זיידנר, אסיה לוקין, חנן אבו חוסיין, לאוניד זייגר, ליאורה וייז, מיכאל גרובמן, מאיר טטי, מקס אפשטיין, נדיה עדינה רוז, סשה אוקון, עודד זידל, רינה פלד ורוסטם באירמוב.
אוצר: מקס אפשטיין
אירועים נוספים שיתקיימו במסגרת החגיגות כאן