ארועים ותערוכות

4.12 – פרשת השבוע ממבט אישי ועכשווי עם היוצר יאיר אגמון

הישיבה החילונית בירושלים  מזמינה: פרשת השבוע בקריאה אישית ועכשווית עם הסופר והיוצר יאיר אגמון 

ספר בראשית – 12 מפגשים פתוחים לקהל הרחב, ללא תשלום – ההשתתפות מותנית בהרשמה מראש

ימי רביעי, 18:00-19:30

*נא להביא אתכם ספרי תנ"ך או  חומש בראשית*

 

10.12 – Yogev Shetrit Trio – Album Launch feat. Amir Alaev

יוגב שטרית מתופף ומלחין עמוס בכישרון, הופעות ושיתופי פעולה בארץ ובעולם, מגיע לדיר להופעת השקה לאלבום החדש. 

 האלבום "Serenity" – ״שלווה״ מכיל יצירות אינסטרומנטליות שיוגב הלחין, הפיק ועיבד, ומשלב בין מוסיקה מסורתית השואבת שורשים מהבית בו גדל, מוסיקה אנדלוסית, מרוקאית, יהודית, ישראלית, לצד מוסיקת ג׳אז בת-זמננו, פ׳אנק והשפעות נוספות מתרבויות שונות.

 

17.12 – Mosaico Ensemble

ארבעת חברי מוזאיקו – Mosaico Ensemble יוצרים בעדינות ביחד פיוז'ן ייחודי המשלב מוסיקה מהמזרח התיכון, ג׳אז ומוסיקה קלאסית.  עוד, קונטרבס, כלי הקשה ופסנתר מביאים לבמה הרמוניה מוסיקלית רבת קסם וגרוב, ויוצרת צליל חדש בנוף המקומי.

 

24.12 – אדם בן עזרא

כמו ג'אם בין יוהן סבסטיאן באך וצ'יק קוריאה, המוזיקה של אדם בן עזרא היא ערבוב קסום של צלילים מעולמות שונים שמתמזגים זה אל זה בטבעיות ובאותנטיות. 

 בן עזרא אינו רק נגן דאבל בס, הוא מולטי-אינסטרומנטלי – כינור, פסנתר, קלרינט, גיטרה, עוּד וחליל צד הם רק כמה מהכלים שהוא מנגן בהם. אבל דאבל בס היא אהבתו הנצחית, ואותה הוא מנסה בשנים האחרונות להביא אל קדמת הבמה. על הבמה הוא מחליף כלים תוך שהוא מנגן ואף באותו השיר – מופע אורקסטרה מופלא של אדם אחד.

 

31.12 – LALA – Silverster Party

אחרי שתרה את העולם מבמות מרוקו ועד הולנד, הזמרת והפרפורמרית ללה תמר Lala Tamar – משחררת לעולם את סינגל הבכורה שלה בהפקתו החדשנית של אורי וינוקור. מגיעה אל הדיר מלווה בקלידנית המכשפת – שרון מנצור Sharon Mansur ובאשף הגרוב מתן כספי Matan Caspi לערב שמשלב שירת נשמה וירטואוזית, ריקודי אגן מרוקאיים וביטים אלקטרוניים מדויקים כדי להנעים להרקיד, להפיץ לאבד ולמצוא באנרגיה נשית – עכשווית – מרוקאית – ישראלית – נחושה.

 ⇞ חוגגים שנה חדשה ⇞ 

23:00 – After Party: איתמר שלמה כהן יתקלט וירים לשנה החדשה עם מוזיקה מרחבי המזרח התיכון 

★ electro hafla – Itamar Cohen ★