ארועים ותערוכות

אירוע פתיחה: חמישי, 20.7, 19:00.

התערוכה "בפני המציאות" היא נקודת שיא בתהליך ארוך ומעמיק של עשייה עיצובית מגוונת של הסטודנטיות והסטודנטים בתכנית. הפרויקטים המוצגים חושפים את מעורבותם של היוצרות והיוצרים בסביבתם. הם מחוברים למציאות, חוקרים אותה ובוחרים להישיר מבט, לנקוט עמדה ולהתערב בה באמצעות פעולה עיצובית מיטיבה. הם פועלים מתוך קריאה פנימית ותחושת אחריות במטרה לשפר, לפתח ולקדם שלל רכיבים במציאות המורכבת בה אנו חיים, ומשמשים כסוכני שינוי היוזמים מהלכים המשפיעים על חיי אנשים רבים.

 

הנושאים בהם עוסקים/ות היוצרים והיוצרות בתערוכה מגוונים ושזורים בחיי כולנו: חינוך, מגדר, פוליטיקה, בריאות, תרבות, וטכנולוגיה. זאת, תוך הפניית זרקור לבני האדם, לאינטראקציות ביניהם ולתחומים בחיינו הדורשים התערבות ושינוי. באמצעות מגוון מתודולוגיות מחקר, חשיבה עיצובית ויצירתיות רבה, הם מבטאים הלכי רוח, הצעות להתערבות במתרחש סביבם וקוראים למבקרים ולמבקרות בתערוכה לעצור, להתבונן ולתת את הדעת למהות פעולתם על המציאות והשינויים המתחייבים ממנה.
בימים טעונים אלו של פערים ומחלוקות בחברה הישראלית, אנו מזמינים את הקהל להתבונן בפני המציאות יחד עם בוגרות ובוגרי התוכנית ולהצטרף לרוח התקווה והמחויבות לפעול למען הווה ועתיד טובים יותר.

 

אוצר: איתי אהלי
עוזרת אוצר: שירה סילברסטון
שפה חזותית: אלון סיון

ראש התכנית: ד"ר רומי מיקולינסקי
רכזת התכנית: טרן גילוט
ראשי המסלולים: ד"ר טל מור סיני ורינת שרצר

 

אירועים נוספים: 
אירוע שיא ותערוכה חיה
שישי, 28.7
בית הנסן, גדליהו אלון 14, ירושלים

פרטים נוספים בדף הפייסבוק של התכנית- כאן.