ארועים ותערוכות

סימפוזיון

17:00: דברי פתיחה: אבי סבג, מנהל בית הספר

17:15-18:45:

מושב ראשון: האקינג, הפואטי והציבוריות הישראלית

יונתן לוי, נעם ענבר, פרופ׳ חביבה פדיה

 

19:00-20:30

מושב שני: האקינג ומדיה

פרופ׳ ניק קולינס, ערן הדס, אלונה פרידברג

 

מנחה: ד״ר יוני ניב

הכנס ״האקינג והאוונגרד״ יתקיים בין ה 27-29 ליוני ביוזמת ובהפקת בית הספר לאמנות מוסררה על שם נגר. הכנס יתקיים באתרים שונים ברחבי העיר ויכלול שלושה ימים של פעילות אינטנסיבית: הופעות ומיצגים של סטודנטים, בוגרים ומרצים, סדנאות Hardware Hacking, תערוכת הגמר של בוגרי התוכנית ללימודים מתקדמים במוסיקה אקספרמנטלית ואמנות הסאונד, וסימפוזיון מסכם בנושא האקינג והאוונגרד בהשתתפות אמנים בולטים מהארץ והעולם.

 

אורח הכנס השנה הוא אמן הסאונד והחוקר האמריקאי הפרופ׳ ניק קולינס. קולינס הוא ראש מחלקת הסאונד ב Chicago Institute of the Arts, מחבר הספר Handmade Electronic Music, ועורך הז׳ורנל Leonardo. במסגרת הפעילויות השונות של הכנס יצטרף קולינס אל פלוגות החנית של המוסיקה האקספרמנטלית ממוסררה לערב של הופעות ומיצגים בחלל ״המזקקה״ ויעביר סדנת Hardware Hacking לתלמידי בית הספר. ביומו המסכם של הכנס נערוך סימפוזיון בהשתתפות שורה של אמנים שערמומיות אומנותית היא מאפיין בולט בעבודתם. ינחה את הדיון ד״ר יוני ניב.

הפאנל הראשון יעסוק בנושא ״האקינג והפואטי״ בהשתתפות פרופ׳ חביבה פדיה, יונתן לוי ונעם ענבר.  במושב השני, העוסק ב״האקינג והמדיה״ ישתתפו ניק קולינס, המשורר ואיש הקוד ערן הדס, ואמנית המדיה אלונה פרידברג. לאחר כל מושב יתקיים רב-שיח בין המשתתפים.

מיד לאחר הסימפוזיון יתקיים ערב הנעילה של תערוכת הבוגרים בתוכנית ללימודים מתקדמים בקומפוזיציה אקספרמנטלית ואמנות הסאונד. אמנים משתתפים: עופר טיסר, לארס סרגל, איילה שמיר, יניב קוריס, אביגיל עמנואל וקימ טייטלבאום. אוצרים: קיקי קרן הוס וליאור ווטרמן. במקביל יציגו בוגרי המחלקה לצילום דניאל פרסאי ואיתמר מבורך מיצגים בחלל בית החולים הנסן באוצרות איילת השחר.

לעמוד האירוע בפייסבוק

הכניסה חופשית. לפרטים נוספים: מירה בינרט  052-7030504 או אלון רוטמן

בחלל בית הנסן: מיצגים של איתמר מבורך ודניאל פרסאי, בוגרי המחלקה לצילום

אוצרת: איילת השחר

 

21:00: ״עקומה״

ערב הנעילה: תערוכת הגמר של התוכנית ללימודים מתקדמים במוסיקה אקספרמנטלית ואמנות הסאונד

 

משתתפים: קים טייטלבאום, עופר טיסר, לארס סרגל, אביגיל עמנואל, יניב קוריס, איילה שמיר

אוצר: ליאור ווטרמן