ארועים ותערוכות

הסדנאות:

קרצצ, קרצצצ . כדור הארץ כמגרש גרוטאות או מגרש משחקים. בסדנה נקדש ונהלל את תרבות היצירה העצמית, נראה ונשמע דוגמאותלכלי נגינה עבודת יד מחומרים ממוחזרים, ולבסוף כל משתתף יבנה מחולל-רעש ויקטוריאני נייד: כלי נגינה המתגאה ביכולות כשל סינתיסייזר מודרני. הכלי מתבסס על רמקול וסוללת 9 וולט בלבד והוא ייצר מגוון מפתיע של צלילים ורעשים.

בניית פיק-אפ משנאי ממוחזר: בניית מיקרופונים זעירים משנאים ממוחזרים והתנסות של המשתתפים בנגינה על עשרות מכשירים מפיקי קול.

נשמח שתביאו אתכם: מכשירים שמפיקים צליל כלשהו, מכשירים עם רמקול או ממברנה, שנאים ישנים, מכשירים או גדג׳טים שפועלים על סוללות ויש להם סוללות או כבל חשמל/שנאי תקין ושאפשר לחבר לחשמל (שלא יקצרו!), מכשירים עם חלקים נעים או רוטטים (נגני דיסקים, dvd, כוננים קשיחים, קונסולות משחקים ישנות, מצלמות וכו), מכשירים ״מדשרים״ > ראוטר, מודם, מחשב, עכבר אופטי, וכו, מכשירים עם מסך (לפטופים, מסכים, טלוויזיות, וכו), סוללות משומשות (אך לא גמורות) ואוכל לפיקניק 🙂

חזרה לגן עדן הוא פרויקט פיסולי ייחודי בגינות בית הנסן, אשר יושק בקיץ הקרוב. אנו מתחילים לאסוף את המכשירים האלקטרונים שכבר לא תקינים או לא בשימוש אצלכם: מחשבים, טלוויזיות, טלפונים, מסכים, מיקסרים, מאווררים וכו'.
בין ה-31.3 ל-15.6 נשמח שתשאירו פסולת אלקטרונית בבית הנסן: כל פריט אלקטרוני פועל או לא פועל שאתם רוצים להיפטר ממנו.

 

תאכילו את המעמותה!

 

ביום שישי ה-5.6 נפגש בגינת בית הנסן למסיבת צהריים- סדנאות על מיחזור מכשירים והאקינג של מכשירים אלקטרוניים, בירה, שמש ועוד.
מוזמנים להביא את הפסולת האלקטרונית אתכם למסיבת האיסוף.

 

הפרויקט בשיתוף בית הנסן ומעמותה

הופעות

רונית קנו וסיימון סטאר, זוכי פסטיבל חיפה לתאטרון ילדים 2014 על הצגתם ״יואל אומר״ יופיעו עם מופע מוסיקה עם שירים מתוך ההצגה ושירים אחרים. השירים נכתבו בהשראת ספרו של יואל הופמן "בפברואר כדאי לקנות פילים" – שמחה, עצב, צחוק ורצינות עטופים בסוריאליזם ודמיון ביד רחבה… הצגה בהפקה של תאטרון הקרון.

דניאל דוידובסקי הוא מלחין, מוזיקאי מאלתר ואמן סאונד.

כלי הנגינה העיקריים של דניאל הם הסקסופון סופרן ומערכות אלקטרוניות ואלקטרו-אקוסטיות מותאמות אישית עם צביון low-tech מובהק. עבודתו מתמקדת בפיתוח שפת נגינה באמצעות חפצים מוגברים. מתוך תהליך זה, דניאל מנגן על זוג אופניים מוגברים.  אליו התווספו בהופעה פרווה שהם יניב שיינפלד ותומר דמסקי, צמד אמני סאונד, מלחינים נסיוניים והרפתקנים משועממים.

וגם:

הרצאה של דר' ורד בלס (greenIT protest) "האם טלפון חכם גם חכם לסביבה?"