ארועים ותערוכות

פסטיבל "בובות ועוד" הוא פסטיבל קונספט המתקיים מידי שנה במרחב אחר ומעצב אותו על פי נושא משתנה. השנה הפסטיבל יתקיים בבית הנסן בירושלים ובאולם תיאטרון קומקום, הנמצא בקרבת המקום, והופך את סביבת המקום בהשראת הנושא שבכותרת – Inside Out & Upside Down. באמצעות מגוון מיצגים הפזורים ברחבי הבניין העתיק, הוא הופך למקום בו כללי המשחק הפוכים מהרגיל.

בתכנית: שלוש בכורות, שני מופעים למבוגרים – מופע בובות ללא מילים מאיטליה ומופע מוסיקלי של תזמורת צעצועים מישראל, מופע מריונטות מצחיק ווירטואוזי של אמן הבובות תומאס הרפורט מגרמניה וסדנה מיוחדת, סדנה קומיקס חוויתית של סיפור הפוך, מיצג בעקבות הנחש הענק שמוביל לחדרים בהם המציאות הרגילה מתהפכת, ועוד.

22-26.12.2022

לתכניה המלאה וכרטיסים למופעים

הכניסה למיצגים ללא עלות

תיאטרון הקומקום אותו הקימו אנדרי וקטיה אורבך החל כתיאטרון נודד בשנת 2002 ובשנת 2005, לאחר סיבוב הופעות בחו"ל, הונחה אבן-פינה להקמתו של תיאטרון קומקום. התיאטרון יוצר מופעים שמבוססים על הממד החזותי שפונים לקהל של ילדים, נוער ומבוגרים מאוכלוסיות מגוונות בארץ ובעולם ומגשרים על הבדלי תרבויות ושפות (רוב המופעים בפסטיבל לא מבוססי שפה ומתאימים הן לקהל היהודי והן לקהל הערבי).