ארועים ותערוכות

לשם שמיים הוא פודקאסט תרבות חדש, פרי שיתוף פעולה בין בית הנסן – מרכז לעיצוב, מדיה וטכנולוגיה, ומגזין האמנות והתרבות המקוון ערב רב.

בעונה הראשונה של הפודקאסט, שתושק החודש (ספטמבר 2020), עורכי ערב רב – יונתן אמיר ורונן אידלמן, ישוחחו עם יוצרים ויוצרות מקומיים על הצלחה, כישלון ומה שביניהם.

 

הפודקאסט מציע שיחה אינטימית שמבקשת להגיע לרבדים עמוקים של יצירה ומחשבה, תוך ניצול תכונות המדיה ואיכויותיה. כל פרק כולל שיחה אחת עם מוביל/ת דעה אחר/ת בשדה התרבות המקומי, שמציג את עבודתו, מקורות השראתו, תוכניותיו לעתיד ומחשבותיו על ההווה. המרואיינים מגיעים מתחומי האמנות החזותית, הספרות, העיצוב, האדריכלות, המוזיקה הקולנוע והטלוויזיה, המחול ועוד.

בין האורחים בעונה הראשונה:

המחזאי, הבמאי והמשורר יונתן לוי, מו״ל הוצאת ״תשע נשמות״ אוריאל קון, האמנית זויה צ'רקסקי, המאיירות בתיה קולטון ורותו מודן, היוצרים נטע אלקיים ועמית חי כהן, אמנית הסאונד מאיה דוניץ והמעצב והאוצר רמי טריף.

 

להאזנה: Spotify | Apple Podcasts

אין לכם Spotify או Apple Music? ניתן להאזין גם כאן

 

הפודקאסט לשם שמיים מופק ביוזמת בית הנסן וחברת רן וולף, בתמיכת הרשות לפיתוח ירושלים ומשרד  ירושלים ומורשת.  הפודקאסט הוקלט באולפן של המרכז לאמנות ומחקר ״מעמותה״ בבית הנסן

טכנאי הקלטה: אמיר בולצמן | מעצב סאונד: דניאל מאיר | הפקה: קארין שבתאי