ארועים ותערוכות

במסגרת אירועי ״מאסטרס 2016״, תוצג תערוכת הבוגרים ״פיגומים״ לשנת הלימודים תשע״ה, אשר לראשונה תציג יחד את בוגרי שלושת המסלולים – ׳אודות עיצוב׳, ׳ניהול עיצוב׳ ו׳עיצוב וטכנולוגיה׳. עבודות הבוגרים מחזקות את אופיה של התכנית ככזו המבקשת להכין את בוגריה להגיב ולפעול בעולם משתנה במהירות על ידי קשר כפול – בין תאוריה לפרקטיקה מחד, ובין תמונת מצב עכשווית על סוגיות חברתיות, כלכליות, סביבתיות ופוליטיות מאידך – דרך בחינה מתמדת של המתודולוגיה ומידת ההשפעה של מעצבים על סביבתם.
לצד התערוכה, אשר נאצרת ומעוצבת על ידי צוות מסלול אודות עיצוב, יתקיים הכנס השנתי של מסלול ניהול עיצוב, ״פונקציה של ביס״ (10-24.3.16). במסגרתו תתקיים תערוכה אכילה וסדרת הרצאות בהן יבחן שדה ניהול העיצוב כמנוע לחדשנות תעשייתית ויצירתיות בינתחומית על ידי חיבור בין שפים, מדענים ומעצבים אשר יעצבו את מערכת היחסים בין אדם, סביבה ומזון.
הכנס השנתי של מסלול עיצוב וטכנולוגיה ״גוף שלישי פלוס״ (16-17.3.16), יבחן דרך סדרה של הרצאות, סדנאות וכיתות אמן ומדען, את מערכת היחסים בין הגוף לטכנולוגיה.
בין לבין יתקיימו סיורים, מפגשים ואירועים נוספים, כמו גם יום פתוח של התכנית (3.3.16) אשר יפגיש מועמדים פוטנציאליים עם ראשי המסלולים, סטודנטים ובוגרים ויציע מידע על הרשמה לתכנית.
למידע נוסף, קביעת סיור בתערוכת הבוגרים ולמפגשים עם בוגרים נא ליצור קשר עם טל ארז: talerez119@gmail.com

לאתר מאסטרס 2016