ארועים ותערוכות

אנחנו עוטים על עצמנו שכבות, מסוככים על מה שנמצא בפנים, שומרים עליו מכל משמר, מחשש שכאשר הוא יתגלה ייפול דבר, דברים ישתנו. אבל, אל לנו להשלות את עצמנו – לכולם יש סוד. כוחם של סודות טמון בעצם המניעה מלחשוף את תוכנם, זהו מעגל סגור ושמור המכיל ביטחון וגם פחד. בעולם שהופך חסר גבולות, שיתופי וחושפני, לפעמים נדמה שלא נותר לנו מקום מסתור. מה בכל זאת אנחנו בוחרים לשמור לעצמנו, ומהו מקומו של הסוד? מהו הסוד שלך? איך הוא נראה? ממי הוא מוסתר?  ומהו המרחב שבו הוא בא לידי ביטוי?
בתערוכה יוצגו עבודות העוסקות בסודות בהיבטים שונים – עבודות המצפינות בתוכן סוד, או כאלה החושפות אותו. עבודות שעוסקות בשפת סתרים, העיסוק בסוד המשתלט על החיים ומצד שני באושר הטמון בהמתקת סוד או בהקלה שבווידוי.

אמנים מציגים: מיה פרנס, ולריה מוניס, מעין לויצקי, אנה כרמי, אריאל לאביאן, וועד חמאד, ליאת סגל, לילך מדר, נינו ביניאשוילי, עידו הירשברג, תומר ספיר, ענבל הרשטיג, חיים פרנס, ניצן סט, דב גנשרוא ועמי דרך, דניאלה אורלב, שלומית באומן, הילה לולו לין, חנן דה-לנגא, טל גור, אסף מטרסו, אורית בכר, עמית צורן, חן שילת, מונית שילת ורומי אנגל

אוצרות: לירון דובר, טליא ינובר, מיה מרום, אלישבע ריוח, ענת סבר, נעם טבנקין ארבל

הנחייה: מיה דבש    הפקה: מעיין פוס