ארועים ותערוכות

"פרימוורה" הינו אירוע עיצוב חגיגי המתקיים מדי שנה בבית הנסן לפני החגים. הקהל הרחב מוזמן להיחשף אל מיטב המעצבים הישראליים מתחומי הקרמיקה, אופנה, טקסטיל, צורפות ועוד, לתמוך ביצירה מקומית, ולקנות מתנות לחג. 

 

בסוף השבוע שלפני ראש השנה, 10-11.9.2020, יתקיים האירוע בפעם השביעית, לאחר דחייתו באפריל האחרון. האירוע יתקיים במרחב הפתוח של בית הנסן – במספר מתחמים פתוחים- בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

 

ברחבת הפטיו מתחם אופנה ישראלית עם דוכני בגדים, נעליים, תיקים, אאוטלט מעצבים ישראליים ועוד. בין המשתתפים המעצב aner5777 עם קולקצית כובעים לצד ליין בגדים חדש. מעצבת האופנה לארה רוסנובסקי מגיעה עם פריטים משבוע האופנה. כמו גם עדי יאיר, מעצבת ירושלמית המשלבת אריגת בדים באופנת נשים מינימליסטית, גרביים עם הדפס ידני של מעין גוטפלד ועוד. 

בחצר הציורית המקיפה את בית הנסן, יהיו קולקטיב קוצ'ינטה עם אביזרים לבית וסלים מבד, קלועים על ידי נשים אפריקאיות מבקשות מקלט החיות בתל אביב.  מעצב טל אוריאל עם המותג Uriel Studio – תיקים מבדים עמידים, נוחים עם צבעוניות מתוחכמת. מכירת הדפסים מיוחדת מתוך "קונצי ובובי עושות תערוכה" – תערוכת איור לילדים של בתיה קולטון ורותו מודן. 

 

משתתפים.ות

ADI YAIR, aner5777, AMRIA Shoes,Lara Rosnovsky, Uriel Studio,  ???????????????????????? ????????????????????????????, Mud made, Jahta, MERCe, First Floor Fashion, Vered Grebelsky, FA – Echo Creation, Franski,  Shablool Marbled Art  סטודיו שופן, אאוטלט מעצבים ישראלים, קולקטיב קוצ'ינטה 

 

הכניסה למתחם ללא עלות, בהרשמה מראש בלבד. 

מספר המקומות מוגבל.

 

ההרשמה נסגרה