ארועים ותערוכות

סדנאות ילדים ונוער  16:00-19:00

סדנת פסקול: מעמותה

בסדנה נערוך התנסות חווייתית בהכנת פסקול לסרטים. המשתתפות ילמדו על עשיית של רעשי רקע בסרטים, מתחילת הקולנוע עד התפתחותו עד היום. הילדים יתנסו בעצמם ויכינו את הסאונד (רעשים וקולות) של קטע אנימציה קצר.
גילאים: מגיל 8 ומעלה.

הכניסה חופשית בהרשמה מראש.  הרשמה לסדנה

 

בניית צעצועים זזים

בניית צעצועים מכאניים ומכונות מחומרים פשוטים, זולים ויומיומיים.

גילאי 8 ומעלה, מתחת לגיל 8 נדרש הורה מלווה.

הכניסה חופשית

 

 

הפעילות מרכזת את מה שיש לבית ולדייריו, וכן לשותפיו, להציע לאורך כל השנה, בשבועיים מרוכזים, מהנים ומאתגרים: ביר גרדן, סדנאות לילדים, הקרנות סרטים, הרצאות, ומוסיקה חיה. במהלך כל יום מימי הפעילות תמצאו אצלנו פעילות מבוססת סדנאות לילדים ונוער ובשילוב תוכן למבוגרים.

בין השעות 16:00-19:00 תוכלו להגיע עם הילדים לסדנאות מיוחדות אשר עוסקות בתכני הבית- האקינג, מיחזור, תלת מימד, אלקטרוניקה, מייקרים. כל הסדנאות הן פרי ריכוז כוחות ושיתוף פעולה של דיירי הבית , וכן שיתוף פעולה על ירושלאב של ביה"ס מוסררה. בזמן שהילדים נהנים מתכנים מקוריים ההורים מוזמנים לבירה קרה או קפה בביר גארדן של משק אפעיים, הפועל בגינה. תוכלו גם לרכוש סלסלת פיקניק מיוחדת ולנצל את הגינה הקסומה שלנו לארוחה משפחתית חווייתית. פעם בשבוע תתקיים במקביל לסדנאות הרצאה למבוגרים באחד מהנושאים שמעסיקים אותנו.

בכל ערב תתקיים פעילות למבוגרים- הקרנת סרטים, מפגשים על הבר, פרפורמנס והופעות אינטמיות.

רוב הסדנאות מתקיימות במחיר סימלי עם אפשרות לרכוש כרטיסיה שתקנה הטבות, וחלקן חינמיות ועל בסיס מקום פנוי (סדנאות מתגלגלות אליהן ניתן להצטרף בכל שלב).