ארועים ותערוכות

החל מ-16:00 Wall Of Nature – סדנת בנייה מקרטון בחצר – Pico
בסדנה תלמדו כיצד ליצור צמחים ובעלי חיים דמיוניים מחתיכות קרטון. הסדנה מיועדת לכל הגילאים. הכניסה חופשית על בסיס מקום פנוי.

 

16:00-19:00- סדנאות עיצוב בבוץ והכנת עציץ מקרמה – קבוצת ״נחלתה״.
סדנת הבוץ, תכלול עבודה עם אדמה כחומר גלם, במהלכה המשתתפים ילמדו כיצד ליצור את התערובת הנכונה של סיבים ואדמה, יפסלו חיות מבוץ ויצבעו אותן בפיגמנטים טבעיים.
סדנת המקרמה, מקרמה היא שיטה עתיקה של קשירות, המשתתפים בסדנא יכינו מתלה לגינה ויניחו בו שתיל קטן. הכניסה חופשית על בסיס מקום פנוי

 

17:00- הקרנת סרט לילדים ״אנני״ (לא מדובב)
סרט מוזיקלי על הילדה היתומה, אנני. מבין כל הילדות מבית היתומים, אנני נבחרת לבלות תקופה קצרה בביתו של מולטי מיליונר שאינו שבע רצון מנוכחותה אך לומד מהר מאוד לאהוב אותה עד אין קץ ומחליט לעזור לה למצוא את הוריה האמיתיים. הכניסה חופשית על בסיס מקום פנוי

 

17:00-18:30 – סדנת הידרופוניקה – Pico
סדנה בנושא הידרופוניקה בה המשתתפים יבנו יחד עץ של שתילים לגינת הנסן.הסדנה מיועדת לגילאי 10-14. הכניסה ללא עלות, בהרשמה מראש כאן

 

מגוון רחב של אירועים ופעילויות למבוגרים ולילדים. סדנאות, הופעות חיות, הקרנות סרטים לאור ירח, סיורים, הרצאות ועוד.

 

בגלריות שלנו לאורך כל אירועי הקיץ:

23/8-1/9,  ימים א-ה 16:00-21:00 ימי ו’ 10:00-16:00

תערוכת האיורים של רפאלה שיר מתוך הספר “גינת בר” מאת מאיר שלו
סדרת איורים שנוצרו עבור ספרו של מאיר שלו – ״גינת בר״. זהו שיתוף פעולה ראשון בין הציירת רפאלה שיר לבין אחיה, הסופר מאיר שלו.
האיורים נחלקים לרישומי עט ולציורי אקוורל (צבע מים). רישומי העט מתארים את המקום, והאקוורלים את פרחי הגינה אשר מעניקים למקום את צבעיו. קווי המִיתאר המופיעים באקווארלים נעשו באותו מדיום של הרישומים, בעט, וזאת כדי שהרישומים והציורים ידברו אלה עם אלה ויחיו בשלום בין דפי הספר.

 

חנות פרינט
חנות הפופ אפ שמלווה את יריד פרימוורה ותוקדש למוצרי PRINT של מיטב המעצבים הגרפיים.

 

למידע על כל אירועי קיץ בהנסן 

 

18:00-20:00 – סדנת גינה ביתית – האקדמיה לגידול ביתי
הסדנה תעסוק בהכנת תערובת שתילה נכונה, אופן גידול צמחים, השקייה ושתילה, טיפול בריקבון שורשים והפקת ריסוס ביתי נגד מזיקים. הכניסה ללא עלות, בהרשמה מראש כאן.

 

20:00 – מאיר שלו בהרצאה על סיפרו “גינת בר”
הסופר מאיר שלו ידבר על תהליך הכתיבה הספרותית שלו, על יחסיו עם הגיבורים ועריכת התחקיר לסיפרו האחרון “גינת בר”. הצמחים, בעלי החיים, הסיפורים והמחשבות המתרחשים בגינת ביתו בעמק יזרעאל. הכניסה חופשית על בסיס מקום פנוי.

 

21:00-23:00 – מסיבה בדיר
על העמדה: Dj double בסשן דיסקו סול אלקטרוני קיצי ונעים