ארועים ותערוכות

יום חמישי, 21 במרץ, 21:00

המציאות תעלה על כל דמיון באירוע פורים 2019 בבית הנסן, ערב המשלב בין חוויה טכנו-עתידנית לחגיגת תחפושות ירושלמית אמיתית! בכל שנה חג פורים מוציא את הצדדים הכי מפתיעים בעיר ירושלים, כל השוני הופך לחוויה ויזואלית מעצימה. בית הנסן, אחד הלוקיישנים היפים בעיר, מציע שלושה מתחמים שונים לחגוג את החג, כל אחד עם מגוון הפתעות כמו D.J ASSAF AMDURSKY , Feller, ואדים מכונה בהופעה ועוד.

 

במהלך האירוע תערוכת אופנה משוגעת של אמן התלבושות והמעצב הניו יורקי Pisssy_Pusssy@ – לראשונה בישראל יוצגו תלבושות בעבודת-יד של מלאך הדראג מניו יורק, רוברט ריד, AKA פיסי-פוסי ברשתות החברתיות ובחוגים המקומיים של ברוקלין. סטייל שטרם נראה כמותו ברחובותינו.

 

האירוע יהיה ניסוי ראשון מסוגו עם המיזם QuoVadis – פלטפורמת תלת מימד עירונית חדשה, המציגה קשת של מקומות תרבות בירושלים, דרך משקפיים של טכנולוגיות מתקדמות. ההפקה מתועדת ב-3D ותומר לתוכן וירטואלי, אותו ניתן לצרוך מכל מקום באמצעות מסך או טכנולוגיית VR, כחלק מארכיון תרבות דיגיטלי חדש.

 

בית הנסן הוא אחד ממתחמי התרבות הירושלמים שהמריאו רחוק בשנים האחרונות; הוא בית לפסטיבלים עירוניים כמו שבוע העיצוב, מרכז טכנולוגי עם הציוד החדיש ביותר ומעוז למגוון תוכניות המשך של האקדמיה בצלאל. הנסן מארח כיום עשרות אירועי תרבות, תערוכות, הופעות, מסיבות ועוד. הפקת פורים הפכה בשנים האחרונות לאחד ה-ערבים הסוערים במקום, ובשנת 2019 החגיגה הולכת להיות עם "שואו" גדול במיוחד.

 

אזלו הכרטיסים, עמכם הסליחה.

 

DJ & PERFORMANCE LINE UP :

 

DJ ABAsS

ואדים מכונה

DJ Assaf Amdursky

MAAYAN RAFA

Ramzy al Spinoza

Lusil

Feller

Zobel

DJ NOTORIOUS M.I.A